RCzyba
 
Pokój: 927
Telefon: 237-10-95
Adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NOTA BIOGRAFICZNA:

Roman Czyba urodził się 27.10.1973 r. w Zabrzu. W roku 1993 ukończył Technikum Elektryczno-Elektroniczne w Zabrzu o specjalności urządzenia elektroniczne wykonując pracę pt. "Miernik przesunięcia fazowego". W roku 1998 kończy studia magisterskie na kierunku Automatyka i Robotyka Politechniki Śląskiej w Gliwicach, specjalność robotyka. W roku 1999 rozpoczyna dzienne studia doktoranckie na tym samym kierunku. W trakcie studiów odbywa staż zagraniczny na Uniwersytecie w Eindhoven (Holandia), w ramach programu SOCRATES-ERASMUS. W roku 2004 broni pracę doktorską pt. "Synteza sterowania ruchem przestrzennym samolotu z zastosowaniem metody kontrakcji dynamicznej" i rozpoczyna pracę na stanowisku asystenta w Zakładzie Teorii Sterowania, a następnie na stanowisku adiunkta w nowopowstałym Zakładzie Sterowania i Robotyki.

 

LISTA PUBLIKACJI: